KOTŁOKUCHNIA

KotłokuchniaDostępny w mocach: 9kW, 13kW.

Więcej

Kotłokuchnia

Kotłokuchnia typ KZ to znakomita oferta dla małych obiektów nie wymagających rozbudowanej instalacji C.O. Możliwość zamontowania urządzenia w pomieszczeniu kuchennym upraszcza budowę instalacji C.O. przez co obniża koszt jej wykonania oraz daje dodatkowe korzyści eksploatacyjne .Pozwala na ogrzewanie pomieszczeń ,całoroczne przygotowanie ciepłej wody użytkowej oraz gotowanie potraw .Dwa poziomy ułożenia rusztowań pozwalają na bezpieczną eksploatację zimą i latem.

Podstawowym paliwem jest węgiel kamienny sortymentu orzech ,groszek do celów energetycznych .Dobre parametry uzyskuje się także spalając mieszanki węgla z drewnem .Urządzenie przeznaczone jest do pracy w instalacjach wodnych systemu otwartego o obiegu grawitacyjnym lub wymuszonym.

Kotłokuchnia to znakomita oferta dla małych obiektów nie wymagających rozbudowanej instalacji CO. Możliwość zamontowania urządzenia w pomieszczeniu kuchennym upraszcza budowę instalacji, przez co obniża koszt jej wykonania oraz daje dodatkowe korzyści eksploatacyjne. Pozwala na ogrzewanie pomieszczeń, całoroczne przygotowanie ciepłej wody użytkowej oraz gotowania potraw. Dwa poziomy ułożenia rusztowin pozwalają na bezpieczną eksploatacje zimą i latem.

Wymiennik kotłokuchni wykonany jest z wysokiej jakości,atestowanej blachy stalowej.Górną część kotłokuchni stanowi żeliwna płyta grzewcza z palnikiem,tzw.fajerką. Straty cieplne pieca ogranicza izolacja cieplna wykonana z wełny mineralnej 40mm estetycznie  pokryta blachą lakierowaną .Kotłokuchnia  posiada regulowaną wielkość komory spalania ,dzięki której użytkownik ma możliwość dopasowania pracy pieca do aktualnych potrzeb (lato/zima).

30 produktów w tej kategorii